Kaja Gromadzka – 13.07.2018 r.

KAJA GROMADZKA ur. 01.10.1987 r. w Białej Podlaskiej.

Uczęszczała do Liceum Plastycznego w Nałęczowie na kierunku meblarskim, ukończyła Liceum Plastyczne w Zamościu w 2008 roku. (kierunek scnycerski)

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale Sztuk Wizualnych. Dyplom zawodowy uzyskała w 2014 r. w pracowni Lalki i Scenografii w Filmie Animowanym pod kierunkiem dr hab. Marka Skrobeckiego.  Dyplom artystyczny w 2014, w pracowni Grafiki Warsztatowej pod kierunkiem prof. Grzegorza Chojnackiego, z graficznych technik wypukłych (drzeworyt, linoryt).

Zajmuję się: SCENOGRAFIĄ, REKWIZYTAMI,  filmowaniem, montażem, ANIMACJA 3D, 2D oraz MODELOWANIEM realnych modeli przestrzennych, fotografią, oświetleniem, projektowaniem kostiumów – MOJE PRACE ZWIĄZANE SĄ z koncepcyjnym twórczym myśleniem.

Wystawy oraz inne działania:

2017 – wystawa indywidualna – grafika warsztatowa w pubie „Jazzanowa” w Białej Podlaskiej

2016 – fotograficzna wystawa zbiorowa w galerii „Palarnia Sztuki” w Łodzi
– warsztaty filmowe w Islandii i Polsce. Organizator „Wrocław Zachodni” (warsztaty i wystawy)

2014 – nagroda w konkursie Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi „Piękna Sztuka” (wystawy w Łodzi)

2013 – warsztaty grafiki i malarstwa w Jarosławiu. Warsztaty i wystawy w Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu i Łodzi

2011 – wystawa zbiorowa scenografii do filmu, Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

2004 – wystawa zbiorowa „Najlepszy dyplom szkoły artystycznej”, Galeria BWA w Zamościu – wystawa zbiorowa malarstwa i rysunku w Domu Kultury im. Łukowskiego w Zamościu

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.